PRAWO ZWROTU I WYMIANY 

Nasza firma gwarantuje Państwu  prawo zwrotu lub wymiany całego zakupionego u nas towaru, bądź jego części do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Podstawowym warunkiem przyjęcia zwrotu towaru jest jego idealny stan : produkt musi być nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu (np.:kremy, perfumy) z metkami i kompletny. Jakiekolwiek ślady użytkowania uniemożliwiają zwrot towaru!

W celu szybkiego rozpatrzenia Państwa zwrotu prosimy:

- wypełnić formularz zwrotu (na odwrocie paragonu imiennego-wysłany z zamówieniem) podając w nim niezbędne infromacje i odesłac nam go e-mailem na adres smjulia@poczta.onet.pl, a towar wysłać na adres:

Salon Mody JULIA, Iwona Maćkowiak

ul. Staromiejska 15f/,  84-300 Lębork

Do odsyłanego towaru należy dołączyć otrzymany wraz z nim paragon lub fakturę VAT.

 

Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klientart. 34 ust. 2 ustawy. W przypadku zwrotu towaru jest Państwu zwracana wartość pieniężna odsyłanego towaru wynikająca z zamówienia wraz z kosztami transportu. Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy Towaru inny, aniżeli najtańszy, zwykły sposób dostarczenia towaru sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu na rzecz Klienta poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (np. kosztów pobrania), stanowiących różnicę pomiędzy najtańszym sposobem wysyłki, a faktycznym kosztem poniesionym przez Klienta.art. 33 ustawy

Jednocześnie informujemy że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem!

 

Po przyjęciu zwrotu towaru (informacja o przyjęciu zwrotu zostanie wysłana e-mailem) przekażemy Państwu pieniądze w ciągu 10 dni roboczych. Pieniądze zostaną przekazane na konto bankowe, którego numer należy podać w formularzu zwrotu.

 

Towar którego zwrot nie zostanie uznana (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający wymaganych dokumentów-paragonu, faktury, bądż towar zabrudzony lub uszkodzony) będzie odesłany na koszt klienta.

 

Przy wymianie towaru na ten sam ale w innym kolorze bądź rozmiarze koszty ponownej wysyłki pokrywa klient.

Internetowy sklep z odzieżą damskąInfolinia

59 863-33-69

Jesteśmy dostępni 6 dni w tygodniu od 10 do 18 (sobota 10-15)

Napisz do nas

smjulia@poczta.onet.pl

Zawsze staramy się odpowiadać w 24 godziny

Porozmawiaj online

julia.lebork

Status: ONLINE

Jesteśmy dostępni 6 dni w tyg. od 10 do 18 (sobota 10-15)

Połącz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij