REGULAMIN

1. INFOMACJE OGÓLNE

 

1.1   Właścicielem sklepu www.julia.lebork.pl jest Iwona Maćkowiak wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Lęborka - Wydział Działalności Gospodarczej numer REGON-770980841 ; NIP-841-151-67-55

 

1.2   Siedziba firmy: ul. Staromiejska 15f/1 84-300 Lębork

 

1.3   Zamówienia można składać przez sklep internetowy oraz telefonicznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, w soboty od 10:00-15:00

 

1.4   Akceptujemy następujące formy płatności:

przy odbiorze (przesyłka pobraniowa) 

wpłata na konto (przelew zwykły)

 

 

1.5   W przypadku wybrania wpłaty na konto prosimy dokonywać przelewu dopiero po otrzymaniu od nas informacji o przyjęciu zamówienia do realizacji z potwierdzeniem dostępności towaru.

 

1.6   Wpłaty prosimy kierować na konto:

Salon Mody "JULIA" Iwona Maćkowiak

ul.Staromiejska 15f/1,  84-300 Lębork

PEKAO SA/Lębork 25 1240 3800 1111 0010 4483 8930

 

1.7   Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

 

1.8   W przypadku anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt: pocztą elektroniczną na adres smjulia@poczta.onet.pl lub telefoniczny pod numerem 59863-55-25, ponieważ staramy się realizować przesyłkę zaraz po otrzymaniu zamówienia i przelewu.

 

1.9  Rezerwacja towaru z zamówienia w którym jako wybór płatności został wybrany przelew jest do 5-ciu dni od dnia złożenia zamówienia, po tym termine zamówienie zostaje anulowane.

 

 

2. FORMY WYSYŁKI ZAMÓWIENIA

 

Proponujemy Państwu dwa sposoby dostawy towaru na terenie kraju:

 

2.1   Przesyłka Kurierska DHL
       Koszt transportu wynosi 15,00 zł
       Pobranie (COD) wynosi: 11,00 zł 
       PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 200 zł przesyłka GRATIS!!!
       (przesyłka nie dotyczy produktów przecenionych i objetych promocją)

    

2.2   Poczta Polska-Paczka Pocztowa

   Koszt transportu wynosi: 15,00 zł

   Pobranie (COD) wynosi: 11,00 zł

    PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ  200 zł przesyłka GRATIS!!!

       (promocja nie dotyczy produktów przecenionych i objętych promocją)

 

2.3   Istnieje możliwość przesłania zamówienia towaru w ozdobnym opakowaniu

       (koszt zapakowania prezentu 10,00 zł)

 

 

3. DOSTEPNOŚĆ TOWARU

 

3.1   Termin realizacji zamówienia po wybraniu rozmiaru i koloru zamawianego produktu otrzymają Państwo w zwrotnym e-mailu z naszego sklepu internetowego. Po wpłacie należności na konto paczka nadana jest w ciągu 12 godzin (w dniach roboczych)

 

3.2   Czasami może się zdarzyć, iż wybranego modelu nie ma w naszym magazynie. W takich przypadkach będziemy informować Klienta o ewentualnych opóźnieniach lub braku towaru pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Są to bardzo sporadyczne przypadki.

 

 

4. PRAWO ZWROTU LUB WYMIANY TOWARU

 

4.1   Nasza firma gwarantuje Państwu możliwość zwrotu lub wymiany całego zakupionego u nas towaru, bądź jego części w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Podstawowym warunkiem przyjęcia zwrotu towaru jest jego idealny stan : produkt musi być nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu (np.:kremy, perfumy), z metkami i kompletny. Jakiekolwiek ślady użytkowania uniemożliwiają zwrot towaru.

 

W celu szybkiego rozpatrzenia Państwa zwrotu prosimy:

- wypełnić formularz zwrotu (na odwrocie paragonu imiennego-wysłany wraz z zamówieniem) podając w nim nizbędne informacje i odesłać nam go e-mailem, a towar wysłać na adres:   

Salon Mody "JULIA" Iwona Maćkowiak

ul. Staromiejska 15f/1, 84-300 Lębork

 

Do odsyłanego towaru należy dołączyć otrzymany wraz z nim paragon lub fakturę VAT.

 

4.2  Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klientart. 34 ust. 2 ustawy. W przypadku zwrotu towaru jest Państwu zwracana wartość pieniężna odsyłanego towaru wynikająca z zamówienia wraz z kosztami transportu. Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy Towaru inny, aniżeli najtańszy, zwykły sposób dostarczenia towaru sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu na rzecz Klienta poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (np. kosztów pobrani), stanowiących różnicę pomiędzy najtańszym sposobem wysyłki, a faktycznym kosztem poniesionym przez Klienta.art. 33 ustawy

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem!
 

4.3   Po przyjęciu zwrotu towaru (informacja o przyjęciu zwrotu zostanie wysłana e-mailem) przekażemy Państwu pieniądze w ciągu 10 dni roboczych. Pieniądze zostaną przekazane na konto bankowe, którego numer należy podać w formularzu zwrotu.

 

4.4   Towar, którego zwrot/reklamacja nie zostanie uznana (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający wymaganych dokumentów-paragonu, faktury, zabrudzony lub uszkodzony), będzie odesłany na koszt klienta.

 

4.5   Przy wymianie towaru na ten sam, ale w innym rozmiarze lub kolorze koszty ponownej przesyłki pokrywa klient.

 

4.6   Towar może być zwrócony lub wymieniony jedynie gdy jest komplety, nie noszący śladów użytkowania, w oryginalnym opakowaniu oraz posiadający oryginalne metki w wszywki, które zostały fabrycznie przymocowane do zakupionej odzieży lub bielizny.

 

 

5. REKLAMACJE

 

5.1   W przypadku wykrycia wady prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego ( do pobrania tutaj ) odesłanie nam go wraz z paragonem lub fakturą zakupu.

 

Adres zwrotny na który należy odesłać reklamację:

Salon Mody "JULIA" Iwona Maćkowiak

ul. Staromiejska 15f/1, 84-300 Lębork

 

Przed odesłaniem reklamacji klient zobowiązany jest do wcześniejszego powiadomienia sklepu o danej reklamacji odsyłając wypełniony formularz reklamacyjny e-mailem.

 

5.2   Sklep zobowiązuje się do usunięcia wady lub wymiany produktu na nowy, bądź zwrotu gotówki w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. O sposobie rozpatrzenia reklamacji klient zostanie powiadomiony pocztą elektroniczną, bądź telefonicznie.

 

 

6. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

6.1   Państwa dane osobowe podawane podczas wypełniania formularza z zamówieniem, wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Nie są one ani nigdy nie będą przekazywane innym podmiotom zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

 

 

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

7.1   W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa, a zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 141 z 2002 r. poz.1176) i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22 z 2000 r. poz.271)

 

Internetowy sklep z odzieżą damskąInfolinia

59 863-33-69

Jesteśmy dostępni 6 dni w tygodniu od 10 do 18 (sobota 10-15)

Napisz do nas

smjulia@poczta.onet.pl

Zawsze staramy się odpowiadać w 24 godziny

Porozmawiaj online

julia.lebork

Status: ONLINE

Jesteśmy dostępni 6 dni w tyg. od 10 do 18 (sobota 10-15)

Połącz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij